Najlepszy przepis na ciasto ze śliwkami z olejem

Kulinaria

Kto nie uwielbia jeść pysznych potraw? Kto nie kocha gotować i jeść pysznie przygotowanego jedzenia? Ale co się dzieje, gdy smak jedzenia zmienia się, a jedzenie nie zaspokaja apetytu.

Na przykład, jeśli chcesz mieć pyszne jedzenie, które jest pełne składników odżywczych i witamin, to musisz unikać jedzenia żywności, która ma mniej składników odżywczych. Musisz mieć jedzenie, które utrzyma cię pełnym przez wiele godzin i sprawi, że poczujesz się szczęśliwy.

Tak więc, zebrałem kilka najlepszych przepisów, które pozwolą Ci cieszyć się pysznym jedzeniem, a także dostarczą Ci kilka niezbędnych składników odżywczych.

Przepis na ciasto śliwkowe

Musisz wziąć całe jajko i dodać do niego mleko. Po tym, wziąć 1/3 filiżanki cukru i wymieszać go dobrze. Następnie należy dodać mąkę do mieszanki i dobrze wymieszać. Teraz musisz dodać żółtko i wymieszać je prawidłowo.

Teraz trzeba dodać pokrojone śliwki i wymieszać prawidłowo. Teraz dodaj sok ze śliwek i wymieszaj prawidłowo.

Następnie weź trochę mąki i posyp nią wierzch ciasta śliwkowego i włóż je do piekarnika na 15 do 20 minut. Wyjmij ciasto i dodaj gałkę muszkatołową w proszku.

Przepis na ciasto z mlekiem kokosowym

Weź trochę mleka kokosowego, małe jajko i cukier. Dodaj do niego trochę mąki migdałowej i soli i wymieszaj porządnie. Teraz musisz wziąć trochę odsączonego kokosa i wymieszać go prawidłowo.

Po tym, dodaj jajko i mleko kokosowe i wymieszaj je prawidłowo. Teraz dodaj trochę rozdrobnionego kokosa i wymieszaj go prawidłowo.

Dodaj trochę wody do ciasta i gotuj w piekarniku przez 30 minut.

Przepis na ciasto z awokado i jabłkiem

Weź awokado, kilka kawałków jabłka i banana. Musisz wziąć awokado i odpowiednio je rozgnieść. Dodaj starte jabłko i banana. Dokładnie wymieszaj.

Następnie dodaj ekstrakt waniliowy i cukier, a następnie wymieszaj. Dodaj pokrojone jabłka i wymieszaj prawidłowo.

Teraz musisz dodać płatki owsiane i mąkę migdałową i odpowiednio wymieszać.

Weź ciasto w piekarniku przez 40 minut i podawaj je swoim bliskim.

Wnioski:

Jestem pewna, że pokochasz powyższe przepisy i to jest powód, dla którego zebrałam te przepisy. Ty musisz spróbować te przepisy i zrobić pyszny i odżywczy posiłek dla twój bliskich.