Najlepsze filmy na Walentynki

Macie już plany na Walentynki? A może zupełnie odpuszczacie świętowanie? Jeśli zamierzacie zostać w domu, zrobić popcorn, wypić butelką wina i obejrzeć film ze swoją drugą połówką to świetnie! Przychodzę do Was z kilkoma propozycjami filmowymi, które moim zdaniem idealnie sprawdzą się na wieczór we dwoje! Niektóre historie miłosne mogą wydać Wam się za ckliwe, obrzydliwie słodkie i wyssane z palca, ale halo to przecież WALENTYNKI! Chyba nie będziecie oglądać Obcy kontra Predator? Dlatego przychodzę i polecam Wam, moim zdaniem najlepsze filmy na Walentynki. Gdybym nie miała innych planów pewnie sama chętnie sięgnęłabym po któryś z nich!

Najlepsze filmy na Walentynki

7445327.3

Zaginiona Walentynka

Dziennikarka, którą gra Jennifer Love Hewitt pracuje nad reportażem o starszej kobiecie, która czeka na powrót swojego męża. Zaginął 65 lat temu podczas II wojny światowej i od tamtego czasu, co roku kobieta przychodzi na stację kolejową w oczekiwaniu na powrót ukochanego. Dziennikarka postanawia rozwiązać tajemnicę przeszłości i tego, co stało się z mężem staruszki. Pomaga jej w tym przystojny wnuk starszej pani.

 

40386_9

 I że cię nie opuszczę

 Uwielbiam Rachel McAdams i Channinga Tatum. Nie mogłabym nie polecić Wam filmu z ich udziałem. A zwłaszcza, że I że cię nie opuszczę jest świetnym filmem. Żona Leo (Rachel) traci pamięć w wyniku wypadku samochodowego. Zapomina o miłości do swojego męża, a ten za wszelką cenę próbuje zwrócić ukochanej pamięć. Ten film to dla mnie opowieść nie o miłości, lecz o tym, że życie jest nieprzewidywalne i pisze własne scenariusze. Czasem dramatyczne. Czy możliwy jest związek, w którym jedna ze stron traci jego fundamenty? Czy istnieje miłość, która jest w stanie pokonać przeciwności losu?

koch

I wciąż ją kocham

Film jest adaptacją powieści Nicholasa Sparksa, który jak wiadomo (lub nie) jest guru romantycznych historii. Przyznaję bez bicia, że sama kiedyś zaczytywałam się w jego książkach. Chyba wyrosłam, bo teraz tego typu literatura już mnie nie kręci. W każdym razie- film. A w nim znów Channing i moja ulubiona Amanda Seyfried. Nie wiem dlaczego tak ją lubię. Ma coś w sobie, że chętnie oglądam filmy  z jej udziałem.  I wciąż ją kocham to historia miłosna Johna i Savannah, którzy zakochują się w sobie, lecz ich sielankę przerywa powrót Johna do jednostki, w której musi pozostać jeszcze przez rok. Przez ten czas piszą do siebie listy. Wkrótce jednak dochodzi do ataku 11 września i John zamiast wrócić do ukochanej postanawia zaciągnąć się na kolejne lata. Jak długo Savannah będzie za nim czekać? Czy w ogóle zaczeka? To niezwykle przyjemny i wzruszający film, któremu dodatkowo towarzyszy niezła muzyka!

 

 266_big

PS. Kocham Cię

Trudno napisać, że PS. Kocham Cię to romantyczny film, ale z całą pewnością jest to historia pięknej, prawdziwej miłości. Holly nie może pogodzić się ze śmiercią męża, który umiera na guza mózgu. Jej mąż przewidział rozpacz w jakiej może pogrążyć się jego żona, więc pozostawił jej stertę listów, które będą towarzyszyły jej w żałobie przez rok. To film o radzeniu sobie ze śmiercią, wspomnieniach wielkiej miłości i próbie przystosowania się do spędzenia reszty życia bez ukochanej osoby.

7287415.3

 Zaklęci w czasie

Henry cierpi na dziwną przypadłość- potrafi podróżować w czasie, jednak nie umie tego kontrolować. Pewnego dnia poznaje na polanie małą dziewczynką, którą rozpoczyna znajomość, a która wkrótce po wielu podróżach Henry’ego przeradza się w uczucie, gdy Clare jest dorosła.  Problemem jest jednak czas. A raczej podróżowanie w czasie, ponieważ Henry nie ma wpływu na to kiedy zniknie, by po kilku dniach powrócić do normalnego życia. Mimo wszystko starają się prowadzić normalne życie. Bardzo przyjemny film, który pokazuje inne oblicze miłości. I oczywiście gra moja ukochana Rachel McAdams!

A Wy na co się zdecydujecie?

 

 

 

Dodaj komentarz