Burgerownia Ranczo

Jak zapewne każdemu mieszkańcowi poznańskich Rataj zdarzało mi się narzekać, że nie ma tutaj nic ciekawego i dobrego do zjedzenia. O osiedlowych pizzeriach wolę zapomnieć. Popularne sieciówkowe fast foody też nie wystarczają.

Moda na hamburgerownie jest wszechogarniająca. Na każdym kroku znajdziecie food trucki lub miejsca, gdzie dostaniecie hamburgera z prawdziwej wołowiny. Do niedawna nie mogliście nic takiego zjeść na Ratajach. Burgerownia Ranczo na osiedlu Żegrze – trafiłam tu całkowicie przez przypadek, ale muszę Wam powiedzieć, że pozytywnie się zaskoczyłam. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że osiedlowa burgerownia może dorównywać, a nawet przewyższać jakością hamburgery serwowane w najlepszych poznańskich lokalach. Burgerowania Ranczo to miejsce, gdzie to właśnie się dzieje. Ciekawe kompozycje smakowe,wykorzystywanie sezonowych produktów a także częste zmiany w menu sprawiają, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dla mnie oprócz smaku, najważniejsze są produkty wysokiej jakości. Sama przywiązuję do nich ogromną wagę, bo mój żołądek często się buntuje. Świeże składniki i dobre mięso to podstawa! A muszę przyznać, że Burgerownia Ranczo robi to dobrze!

METADATA-START

Mój numer 1 to hamburger “Osioł” z pikantnym salami, grillowanymi warzywami, serem lazur i najnowszym sosem – dyniowym! Pycha! Co najfajniejsze – sosy może dowolnie mieszać, a wybór jest naprawdę duży. Obsługa jest przemiła i zawsze chętnie podpowiada, co może być dla nas najlepsze. Ostatnio z narzeczonym dostaliśmy do spróbowania sok z gospodarstwa z tłoczonych jabłek. Mały gest, ale jednak sprawia, że Burgerownia Ranczo to miejsce, do którego chce się wracać.

Zamiast pchać się do centrum miasta, mieszkańcy Rataj mogą teraz zjeść pysznego hamburgera na swojej dzielnicy! Co więcej – jestem przekonana, że Burgerownia Ranczo ma potencjał do tego, żeby ludzie z całego Poznania przyjeżdżali tutaj specjalnie na hamburgera. Podobnie, jak do Warung Sumatra  schowanego gdzieś między blokami na Piątkowie.

METADATA-START

12243326_214951732169793_4919467436602810715_n

zdj. Burgerownia Ranczo Facebook

Burgerownia Ranczo

os. Stare Żegrze 110A

 

 

 

One comment

  1. PAweł says:

    Zgadzam się z tym w 100% jadam tam od około Sierpnia. Trafiłem oczekując na kolejkę u swojego fryzjera. Teraz odwiedzam już 2 lokale w tym miejscu. Robią to dobrze,jak nie najlepiej w mieście. Smak i jakoś produktów na najwyższym poziomie. Jedyny minus że nie chcą do domu przywieźć ;P

Dodaj komentarz