Szczęśliwego Nowego Roku!

QrXgXMhCSouyhU7idq7g_IMG_8402

Witajcie Kochani!

Wiem, że znów bardzo długo mnie nie było pomimo tego, że wiele postów czekało po prostu na napisanie. Nie ma dla mnie usprawiedliwienia poza tym, że końcówka roku była dla mnie bardzo intensywna i napięta. Wiele się działo i nie umiałam codziennych spraw pogodzić z blogowaniem. Nie chciałam już w tym 2015r. nic pisać, jednak siedząc w piżamie w ten noworoczny słoneczny dzień i pracując (!) stwierdziłam, że muszę parę słów naskrobać.

Rok 2015 był przełomowy i po raz pierwszy w życiu mogę stwierdzić, że działo się dużo naprawdę dobrego, pomimo wielu przeszkód. Po pierwsze – zaręczyłam się! Miło jest mówić o sobie, jako narzeczonej. Ukończyłam studia i obroniłam pracę magisterską dokładnie w terminie, który sobie wyznaczyłam, chociaż nie wierzyłam, że będzie to możliwe. Jednak chcieć to naprawdę móc! Niestety nie utrzymuję żadnych kontaktów z większością osób poznanych na studiach, więc mogę śmiało powiedzieć, że ten pięcioletni okres studiowania i beztroski mam definitywnie za sobą. Czasem zdarza mi się sentymentalnie wspominać I czy II rok, ale potem skupiam się na teraźniejszości.

Jak już wspominałam końcówka roku była bardzo ciężka, ale kończy się szczęśliwie. Znalazłam fajną pracę a oprócz tego bardzo dużo robię na swój własny rachunek. To wszystko jest możliwe, ponieważ udało mi się poznać fantastyczną osobę, która dużo mnie nauczyła i pokazała nowe możliwości. Nie sądziłam, że nowo poznana osoba może tak szybko stać się kimś bliskim, z kim nie tylko dobrze się pracuje, ale i rozmawia.

Jestem recenzentką kulinarną, freelancerem i pracuję na etacie – wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

Jestem wdzięczna za ten rok. Nauczyłam się wiele o sobie a także zrozumiałam, że wiele rzeczy jest tylko i wyłącznie kwestią czasu. Przypomniałam sobie, że trzeba doceniać ludzi wokół siebie i dbać o relację z tymi najbliższymi.

Nowy Rok przyniesie już na początku bardzo wiele zmian, które zmuszą mnie do kupowania nowych talerzy :)! Nie mogę się doczekać tego, co czeka mnie w 2016r. Oby było pięknie!

Życzę Wam cudownego Sylwestra! Ja swojego spędzę z moimi ulubionymi przyjaciółmi i mam nadzieję, że jaki Sylwester taki cały rok!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz