Nie jara mnie to

Wiele jest takich rzeczy/osób, którymi jara się większość ludzi, a czego ja całkowicie nie potrafię zrozumieć. Dlatego postanowiłam stworzyć moją listę rzeczy, które w ogóle mnie nie kręcą.

Nie jara mnie to

ee6fc4aaa62778479a64d4d8c91b63a4

Magic Stars

Absolutnie nie rozumiem szału na Magic Stars. Był okres na fejsie, gdy połowa moich znajomych wstawiała fotki gwiazdek, które szczęśliwie udało im się kupić w sklepie jako “wspomnienie dzieciństwa”. Uległam i sama kupiłam. I co? I dupy nie urywają.

manekin_logo

fot. manekin.pl

Manekin

Za każdym razem powtarzam to, że nie rozumiem dlaczego ludzie jarają się Manekinem. To prawda, że mają dobre naleśniki, fajny wystrój i niskie ceny. Jednak te naleśniki nie są warte tego, by stać po nie w godzinnych kolejkach na mrozie. Są smaczne i tyle. Podobne naleśniki zjecie na promenadzie podczas wakacji nad morzem.

Agnieszka_Radwanska_(2011)

fot. wikipedia

Agnieszka Radwańska aka Isia

Chociaż usilnie próbujemy wmówić sobie, że piłka nożna jest naszym sportem narodowym, to niewątpliwie właśnie w tenisie mamy prawdziwe gwiazdy. Jedną z nich jest właśnie Agnieszka Radwańska. Ja mam jednak problem z Isią, ponieważ strasznie mnie irytuje. Nie podobają mi się jej słowa w wywiadach ani nie jestem jej specjalną sportową fanką, mimo że tenisa oglądam bardzo chętnie!

sushi0011862014135141

Sushi

Wielokrotnie pisałam, że uwielbiam dobre jedzenie i rzadko kiedy żałuję na nie pieniędzy. Jestem dość wybredna i bardzo trudno sprawić, że będę czymś zachwycona. Nigdy jeszcze nie byłam zachwycona sushi, dlatego nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo się nim jarają. Dla mnie jest tyle smaczniejszych potraw! Może po prostu nie trafiłam jeszcze na dobrą knajpę, gdzie podają pyszne sushi? Jeśli taką znacie, proszę o namiar!

ewa-chodakowska-w-dziecistwie-MAIN_NO_LOGO-62469

fot. afterparty

Ewa Chodakowska

Totalnie nie potrafię pojąć fenomenu Ewy Chodakowskiej, która pojawiła się znikąd i nagle stałą się Królową Fitnessu Polek. Nie przekonuje mnie jej styl mówienia w filmikach treningowych, wręcz przeciwnie jest strasznie irytujący. Nie przekonuje mnie też jako trenerka. Nie czuję tego, że mogłaby mnie dobrze zmotywować. Jednak tysiące Polek jej uległo.

800px-Yorkshire_teriery_522

fot. wikipedia

Yorkshire Terrier, czyli popularny YORK.

Moja miłość do psów jest ogromna i bezwarunkowa. Moimi faworytami są duże, kudłate psiaki, ale uwielbiam też te małe. Z jednym wyjątkiem. Yorki. Z zasady nie lubię tych psów. Znam w swoim życiu jednego yorka, którego mogłabym polubić i zaakceptować. Oczywiście to jak te psy wyglądają i jak się zachowują jest winą właścicieli. Mimo wszystko nie potrafię pojąć, co siedzi w głowach tych małych dziewczynek, nastolatek, czy dorosłych kobiet, których marzeniem jest mieć yorka i go przebierać.

ab6c423f986467cc55b8cf0f8a72b75f

fot. pinterest

Meble z palet

No bo serio? Naprawdę? Ja rozumiem, że teraz jest moda na styl Skandynawski, minimalizm, ekologię, wykorzystanie surowców itd, ale meble z palet to najgorszy pomysł jaki widziałam ostatnimi czasy. Miałam “przyjemność” siedzieć na czymś takim w knajpie i drzazgi prawie powchodziły mi w tyłek. Nikt mi nie wmówi, że jest to eleganckie, ładne i wygląda jak mebel. Nie wyobrażam sobie, by palety stały w moim salonie.

68cc6a91df218dd5d84c4ad1ca97e77b

“Sztuka” nowoczesna

Nie jestem krytykiem artystycznym i zdecydowanie nie mam duszy artysty. Może nie rozumiem sztuki. Wiem natomiast, co mi się podoba. Podobają mi się obrazy w Luwrze, freski w Kaplicy Sykstyńskiej, podobają mi się przepiękne zdjęcia wykonane przez najlepszych fotografów National Geographic. To jest sztuka, którą rozumiem i, którą chciałabym mieć w domu. Sztuka nowoczesna jest czymś czego pojąć całkowicie nie potrafię. Może jestem artystyczną ignorantką i dlatego nie jara mnie to

eiffel_index

fot. paryz.miasta.org

Paryż jako najromantyczniejsze miejsce na świecie

Tutaj czuję, że wywołam sporo kontrowersji! Dlatego bardzo Was proszę, żebyście jeszcze raz przeczytali tytuł. “Paryż jako najromantyczniejsze miejsce na świecie”.  Nie oznacza to, że miasto mi się nie podoba, bo Paryż jest cudowny, ale to wciąż tylko… miasto. Ktoś kiedyś powiedział, że jest romantyczne i od tamtego czasu tysiące dziewczyn marzy o zaręczynach pod tą stalową konstrukcją. Osobiście uważam, że jest tysiące piękniejszych i bardziej romantycznych miejsc na świecie, dlatego Paryż jako stolica romantyczności mnie nie jara.

Mam nadzieję, że nie obraziła Was moja lista rzeczy, którymi się nie jaram? Może z niektórymi się zgadzacie? A Wy macie jakieś swoje przemyślenia? Coś, co kręci innych, czego Wy nie możecie w ogóle zrozumieć? Chętnie poczytam!

2 comments

Dodaj komentarz