Mam 28 lat

I bardzo lubię moje życie. Mogłabym na tym zakończyć, ale dzień urodzin zawsze jest dla mnie momentem, w którym mogę się zatrzymać i podsumować to, jak żyję. A żyję całkiem nieźle. Gdybym miała zrobić szybką analizę, to jestem w takim momencie życia, w którym mam wszystko, o czym mogłabym marzyć. Po raz pierwszy od dawna – nie będę narzekać, bo czuję, że nie mam do tego prawa.

Mam 28 lat i na co dzień jestem szczęśliwa. Mam fajną rodzinę, cudownego męża, piękną córkę, super przyjaciół, dom i jestem zdrowa. Momentami czuję, że wszystko, co dobre już mnie spotkało i zastanawiam się, kiedy te pokłady szczęścia się wyczerpią. Wiem, że nie powinnam myśleć w ten sposób, ale to silniejsze ode mnie. Zdaję sobie sprawę z tego, że nic nie jest nam dane na zawsze. Dlatego naprawdę doceniam to, co mam teraz. Mam 28 lat i jestem w dobrym momencie swojego życia. Właściwie, jeśli się nad tym zastanowić, to chyba nigdy nie myślałam, że w tym wieku będę mieć tak wiele. Chciałabym częściej o tym pamiętać i cieszyć się z tego, co już mam, a nie myśleć, czego mi brakuje.

Życzyłabym sobie przede wszystkim zdrowia dla siebie i swoich najbliższych. Nic innego nie potrzebuję. Wszystko inne po prostu już mam, ale zdrowia nigdy za wiele! Nie napiszę, że nie chciałabym zmian w swoim życiu. Zmiany są potrzebne. Nie można przecież tkwić w tym samym miejscu, ale bardzo chciałabym, żeby wszystko, co ma się wydarzyć szło tylko w dobrym kierunku.

Mam 28 lat. Jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką i fajną kobietą. Oczywiście, że są rzeczy, które chciałabym zmienić, poprawić i ulepszyć. Oczywiście, że każdego dnia zapominam o tym, żeby doceniać, co mam i szukam tego, czego mi brakuje. Ale gdy w dniu urodzin usiadłam i przyszło mi zrobić przed sobą analizę swojego życia to… jest ono dobre. Bardzo dobre. Pełne miłości, radości i gaworzenia dziecka 🙂 Staram się, żeby było w nim dużo dobrego jedzenia, czasu spędzanego wspólnie z bliskimi, fajnych wyjazdów i okazji do świętowania. Chciałabym za rok o tej porze znów napisać, że mam dobre życie.

W te wpisie 25 lat i 25 przemyśleń napisałam: ” Chciałabym przez całe życie czuć się tak jak w tej chwili. Być pełna nadziei, że wszystko jest możliwe i wierzyć w to, że czekają mnie piękne chwile. Chciałabym zawsze mieć wokół siebie rodzinę i przyjaciół i nigdy nie czuć się samotna” 3 lata później mogę tylko powtórzyć te słowa!

Dodaj komentarz