Lista najpiękniejszych aktorek

Pisałam już o tym, że uwielbiam wszelkiego rodzaju rankingi? Nie? No to piszę! Tym razem postanowiłam stworzyć mój własny ranking: lista najpiękniejszych aktorek. Dlaczego aktorek? Jakkolwiek nie zabrzmi to dziwnie lubię oglądać piękne kobiety i nie jeden raz zachwycałam się urodą każdej  z wymienionych w tym rankingu. Biorę pod uwagę jedynie ich urodę, nie zdolności aktorskie! Dlatego nie zdziwcie się, że zabraknie tutaj takich wielkich nazwisk jak Meryl Streep, czy Jane Fonda.

Jessica Alba

Jessica-Alba-pics

Dawno nie widziałam żadnego dobrego filmu z Albą w roli głównej. Szkoda, bo to sama przyjemność ją oglądać!

Penelope Cruz

28564

Przepiękna Hiszpanka, która zdobyła sławę w Hollywood. Czy kogoś dziwi Penelope w rankingu?

Emma Watson

images

Wiem, wiem. Jestem nudna z Emmą Watson, bo ostatnio pojawiała się w wielu wpisach. Ale przyznajcie sami, czy Emma Watson nie jest piękna w naturalny, dziewczęcy sposób?

Nina Dobrev

f8c697d62d379a9b5cdea03d7ea6fdc4

Wow! Pamiętajcie o tym, że nie biorę pod uwagę zdolności aktorskich, bo w innym przypadku Nina Dobrev prawdopodobnie by się tu znalazła. Sami jednak przyznajcie, że Nina Dobrev jest przepiękna!

Emma Stone

tumblr_mmajaoNhmU1s8ccbto1_500

Wydaje mi się, że Emma Stone nie jest klasyczną pięknością. Mnie urzekła w filmie Gangster Squad. Pogromcy mafii i od tamtej pory jestem jej fanką.

Freida Pinto

freida_pinto_5

Pamiętam jeden film z Freidą. Slumdog. I wystarczył bym ją podziwiała!

Blake Lively

Blake-Lively-Mr-Turner-Red-Carpet-Cannes

 Dla mnie to już na zawsze będzie Serena van der Woodsem z Plotkary. Może zagrać tysiące innych ról i jestem pewna, że żadna nie zapadnie mi tak w pamięć. Blake jest olśniewająca! Widzieliście jej zdjecia w ciąży?

Mila Kunis

17th Annual Screen Actors Guild Awards - Arrivals

Może Mila Kunis nie wyglądała tak obłędnie w ciąży jak Blake, ale ma w sobie coś, że przyciąga uwagę! Wydaje mi się, że jest taką fajną kumpelą z sąsiedztwa. Tak, tak widziałam jej zdjęcia bez makijażu i.. nadal jest piękna 😀

Scarlett Johansson

BN-BY925_mag041_OZ_20140318165119

Scarlett to chyba klasyk.  Ma nie tylko anielską twarz. Słyszeliście jej głos w Ona? Nie mam pytań i wątpliwości!

Natalie Portman

Natalie-Portman

Zaskoczę Was! Nie podobał mi się Czarny łabędź, którym zachwycali się wszyscy. Podobała mi się za to Natalie Portman.

Rachel McAdams

bjZGh

Nie wiem czy w przypadku Rachel McAdams potrafię być obiektywna. Pewnie nie, bo to jedna z moich ulubionych aktorek i ją uwielbiam! Ale sami przyznajcie, że jest coś w Rachel!

Amanda Seyfried

indeks

Nie jestem facetem, więc trudno mi się o tym  wypowiadać, ale myślę, że Amanda też nie jest klasyczną pięknością. Jednak ma coś w sobie, a ja znowu nie mogłam się powstrzymać, bo również należy do grona moich ulubionych.

Shailene Woodley

-Shailene-shailene-woodley-33260991-630-803

To Was może zaskoczyć! Na pewno nikt nie pomyślałby, że Shailene dla mnie jest jedną z najpiękniejszych aktorek. Ale jest!

I na zakończenie:

Olivia Wilde

2956671-olivia-wilde-actresses-24095937-1968-19961

To moja lista najpiękniejszych aktorek, na których znalazło się 14 nazwisk! Wierzcie mi, że chciałabym wyglądać przynajmniej w połowie tak jak one! :)) Kogo Wy byście dopisali? Bo być może popełniłam poważny błąd i o kimś zapomniałam?

2 comments

Dodaj komentarz