Happy Bday!

METADATA-START

To dziś! Dziś kończę 23 lata! Wow lub nie wow. To zależy jak na to spojrzeć. Z jednej strony w każde swoje urodziny mam ten nostalgiczny nastrój, jaki dopada mnie także w Sylwestra, który przypomina mi o mijającym czasie, o tym, że wszystko dzieje się tak szybko, że z każdym kolejnym rokiem jestem starsza itd. Z drugiej strony ten dzień naszych urodzin jest dość ekscytujący, nie sądzicie?

Mimo, że powtarzam, że przecież nie chcę wielkiego świętowania, zazwyczaj jestem trochę skrępowana, gdy ludzie składają mi wylewne życzenia i prezenciki dają, to uwielbiam 28 października. Autentycznie. Ten dzień w kalendarzu jest mój i tylko mój. Wiem, że idąc ulicą dla innych to zwykły, szary, październikowy dzień, ale ja czuję… radość! Troszeczkę jestem hipokrytką, bo pomimo krygowania się, że nie uznaję urodzin, że przecież to zwykły dzień to… UWAGA… co roku czekam i mam nadzieję, że akurat dziś wydarzy się coś niezwykłego. Z reguły nie lubię niespodzianek, ale wiem, że gdyby ktoś zrobił mi urodzinową to bym go kochała. Nie chcę celebrowania, chcę by ludzie wiedzieli i pamiętali o mnie w ten dzień. Jakkolwiek źle to brzmi to wiem, że gdyby ktokolwiek z mojego najbliższego kręgu znajomych zapomniał(!!!),to byłabym niepocieszna i zapewne pamiętałabym o tym przez kolejny rok 🙂

Taka szybka, krótka refleksja urodzinowa. Tymczasem uciekam na torta ( czym byłyby urodziny bez tortu?) i na dalsze (nie)świętowanie!

Happy Bday!

One comment

  1. Aaa może za rok? says:

    Ha, udostępnij ten post za rok kilka dni przed! Może komuś się przypomni o Twoich głęboko skrywanych marzeniach! 😀

Dodaj komentarz