Labirynt Fryzur

Muszę Wam szczerze powiedzieć, że bardzo źle reaguję na wszelkiego rodzaju zmiany. Nie lubię zmieniać rodzaju pitej herbaty, kosmetyków, znajomych ani nawet…fryzjera! Naprawdę! Od kilku lat o moje włosa dbała jedna i ta sama fryzjerka. Trzęsłam się na samą myśl o zmianach. Lubię ryzyko, ale bez przesady! Jednak  miałam okazję to zmienić, bo odwiedziłam Labirynt Fryzur w Poznaniu. Tutaj pierwszy raz w życiu moimi włosami zajął się mężczyzna i wiecie co? Czuję i widzę różnicę. Moim włosom jest dobrze.

IMG_0610

Największą uwagę, gdy przekraczam próg jakiegokolwiek miejsca, zwracam na zapach. Uwielbiam, gdy miejsce, do którego wchodzę ładnie pachnie, bo dzięki temu wiem, że ktoś dba i stara się, by zrobić dobre wrażenie. Labirynt Fryzur to miejsce, w którym naprawdę można wyczuć przyjemne zapachy świeczek, kadzidełek i owoców szamponów. Drugi, najważniejszy czynnik, który sprawia, że dobrze się czuję w danym miejscu to… atmosfera. Jeśli przychodzę do nowego fryzjera (a  robię to niezwykle rzadko) to chcę czuć się na luzie i być gościem, o którego się dba. I faktycznie- tak właśnie jest. Początki są dobre. Najstraszniejsze przede mną!

IMG_0624

Siadam na fotelu i uczciwie przyznaję się przed fryzjerem, że zazwyczaj źle wspominam takie wizyty, że moje włosy to koszmar, bo plączą się niesamowicie i potrzebują ujarzmienia. Rozmawiamy. Jest fajnie. Mikołaj pyta mnie jak dbam o włosy, doradza jak sobie z nimi radzić. W końcu przechodzimy do najprzyjemniejszej części- pielęgnacji, o którą rozpaczliwie wołają moje włosy!

1

Czeka mnie całe 20 minut relaksu, podczas którego leżę (dosłownie! leżałyście kiedyś u fryzjera?) i odpoczywam po całym dniu gapienia się w monitor w pracy. Co 5 minut, Mikołaj nakłada na moje włosy tajemnicze składniki, które mają je wzmocnić, a dodatkowo pachną tak obłędnie owocowo, że mam ochotę polizać własne włosy.

 

METADATA-START

Gdy kończymy pielęgnację, Mikołaj z Labirynt Fryzur robi jakąś magię na szczotce z moimi włosami! Hej, wyglądam ładnie! Włosy są nieziemsko miękkie, pachnące i uniesione od nasady! Podobam się sobie, co jest raczej rzadkie. Wiecie, co? Chyba czasem warto skusić się na zmiany i odwiedzić jakieś nowe miejsce!

User comments

User comments

Tak pięknie ułożone włosy zepsuł mi deszcz! Długo się nie nacieszJa na pewno tutaj wrócę, ale jeśli Wy też chcecie odwiedzić dobrego fryzjera w Poznaniu, to śmiało wpadajcie! Uwaga Studenci- macie zniżki;)

Labirynt Fryzur

ul. Murna 3/1 Poznań

One comment

Dodaj komentarz