Co działo się w minionym tygodniu? #6

Jak po Walentynkach kochani? Unosicie się jeszcze w słodko- różowym nastroju? Mnie natomiast rozkłada choroba! Takie Walentynki w tym roku miałam 🙂 W każdym razie postanowiłam się zwlec z łóżka żeby zrobić szybki wpis.

Co działo się w minionym tygodniu?

Telekamery 2015 vel Polskie Oscary

Wiecie chyba nie zrozumiem nigdy tego konkursu, który emitowany jest w Telewizji Polskiej od 17 lat. Jaki on ma w ogóle sens? Dla mnie żadnego. Co roku najwięcej statuetek trafia do gwiazd i seriali Z Telewizji Polskiej. Przypadek? Nie sądzę, ale trudno się temu dziwić. Przepraszam, ale kto bierze udział w takim głosowaniu? Odpowiedzcie sobie sami. Najwięcej Polaków ma dostęp do TVP i często jest to jedyny oglądany przez nich kanał telewizyjny. Nie znają innych nominowanych, więc wyniki głosowania nie zaskakują. Trochę te nasze Polskie Oscary bez sensu, ale i my przecież musimy mieć coś swojego.

Tego wieczoru moje serce skradła Agnieszka Chylińska, która z roku na rok wygląda coraz piękniej!

10955760_666798903424710_6162505770252507318_n

Grammy 2015

Rozdanie muzycznych nagród Grammy już dawno przestało być jedynie wydarzeniem muzycznym.  Teraz ważniejsze jest, co gwiazdy mają na sobie. Liczy się tylko czerwony dywan.

grammy-awards-2015-beyonce-w-sukni-proenza-schouler-fot-east-newsgrammy-awards-2015-ciara-fot-east-newsgrammy-awards-2015-taylor-swift-w-sukni-elie-saab-fot-east-news

Nie mogło również zabraknąć afery z udziałem Kanye West’a. Kolejny raz wtargnął na scenę, gdy Beck odbierał nagrodę za najlepszy album i kazał oddać statuetkę Beyonce. Tłumaczenie? Głosy w głowie kazały mu to zrobić. Poważnie Kanye? To się leczy! Ja rozumiem, że można się nie zgadzać z wynikiem, bo dla mnie Beyonce powinna zgarniać wszystkie możliwe nagrody, ale myślę, że takie zachowanie jest mega słabe.

BAFTA, czyli Brytyjski OScar dla Idy

2014-12-12_1418382031_5

Ida idzie jak burza i na jednym z najważniejszych wydarzeń świata filmowego (obok Oscarów i Złotych Globów), czyli rozdaniu Brytyjskich Oscarów zdobywa główną nagrodę za najlepszy film nieanglojęzyczny! Teraz pozostaje trzymać kciuki, by za tydzień był Oscar! 🙂

The 2015 Vanity Fair Hollywood Portfolio

Jason Bell, brytyjski portrecista przygotowuje w tym roku niezwykłą sesję brytyjskich aktorów, którzy robią karierę w Hollywood dla magazynu Vanity Fair. Zdjęcia są niezwykłe!

Najpiękniejsza Kate Winslet!

8ce0b2ae-b35b-11e4-8647-0025b511226e

Resztę zdjęć i krótkie filmiki możecie obejrzeć tutaj.

Zdjęcie tygodnia:

z17411355P,Pokaz-mody-Kanye-West-a

Mała North jest przepięknym dzieckiem. Nie zdaje sobie jeszcze sprawy koło jakich znakomitości miała przyjemność siedzieć i płakać wniebogłosy! ;D Będzie się wstydzić za kilka lat, gdy spojrzy na minę cioci Beyonce i cioci Anny!

50 twarzy Grey’a

Czyli najdłużej wyczekiwana Walentynkowa premiera filmowa. Moją recenzję możecie przeczytać tutaj, a ja zostawiam Was z ostatnią moją ulubioną piosenką z filmu!

One comment

Dodaj komentarz