Co działo się w minionym tygodniu? #1

Postanowiłam, że co jakiś czas będę robiła swój przegląd wydarzeń i smaczków z minionego tygodnia. Pojawią się tu rzeczy, które mnie irytują, wkurzają, śmieszą, szokują, zadziwiają, cieszą i smucą. Zaczynamy dziś!

Co działo się w minionym tygodniu?

#‎JeSuisCharlie‬

Pierwszym i najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia był zamach na siedzibę francuskiego tygodnika satyrycznego “Charlie Hebdo”, w którym zginęło 12 osób. To atak na wolność słowa i niezależność w Europie. Nie chciałabym poruszać na blogu moich poglądów politycznych, ale myślę, że ten zamach to dowód na to, że w Europie dzieje się bardzo źle.

BŁAGAM, KUPCIE ODE MNIE TE PIE*****E SZPILKI !!! 

4959655471

fot. Allegro

Rozpaczliwy apel o kupno zwykłych szpilek opłacił się! Buty zostały sprzedane za prawie 6 tys. zł. Pewnego dnia na Facebooku pojawiło się ogłoszenie z allegro, w którym autorka wzywała o kupno od niej butów, które założyła na swoją domniemaną zaręczynową kolację. Niestety chłopak okazał się dupkiem. Nie wiem, czy to prawdziwa historia, ale jeśli tak to oczywiście bardzo jej współczuję. Jeśli to tylko wymysł to… BRAWO! Dziewczyna jest bogatsza o 6tys. zł. Aukcja (zakończona już) i pełen opis historii tu.

 Calvin Klein i Justin Bieber

Nie lubię Justina, naprawdę go nie lubię. Nie podoba mi się jego muzyka i wszystko to, co robi. Jednak muszę być obiektywna. W tej kampanii Justin naprawdę daje radę dopóki nie ma zbliżenia na jego twarz. Do 0:24 reklamy zastanawiałabym się kim jest ten przystojny i dobrze zbudowany facet. Nie należę do jego fanek, więc gdyby nie twarz nie miałabym pojęcia, że to ciało Biebera!

 Soundtrack do “Pięćdziesiąt twarzy Greya”

Wielka premiera trylogii “Pięćdziesiąt twarzy Greya” zbliża się wielkimi krokami! Czytałam książkę (która umówmy się nie jest literaturą górnych lotów, ale może wciągać), ale nie czekam z niecierpliwością na premierę filmu. Jednak odkąd Elle Polska opublikowało artykuł (tutaj) z soundtrackiem do filmu nie mogę przestać go słuchać. Jest genialny! Mój faworyt:

GWIAZDY TEŻ CHORUJĄ

10500507_763342903762842_5162582185491895087_n

fot. Facebook: Anja Rubik

Modelka Anja Rubik wrzuciła zdjęcie z łóżka, gdy dopadła ją choroba! Spójrzcie na to! Nie zawsze wygląda idealnie. Nawet gwiazdy dopada coś tak prozaicznego jak choroba. Niewiarygodne, prawda?

Dodaj komentarz