Celebrity Splash

011272705fot: tvpolsat.info

Musicie uwierzyć mi na słowo, kiedy mówię, że ogarniam wiele telewizyjnych nowości i programów. Znam ramówki głównych stacji telewizyjnych, wiem jakie programy są emitowane i wiele z nich obejrzałam przynajmniej raz żeby wiedzieć o, co chodzi. Ot, tak w celach poznawczych. Mało rzeczy mnie w telewizji już szokuje i zadziwia. Nawet kontrowersyjne Warsaw Shore nie zgorszyło mnie tak bardzo jak gorszyło wielu moich oburzonych znajomych ( wiem, bo czytałam wpisy na fejsie). Nie potrafię tego do końca zrozumieć, bo wielu z nich to hipokryci, którzy  udają, że nigdy nie widzieli jak zachowują się ludzie na imprezach. Absolutnie nie pochwalam tego programu, sama nigdy nie wzięłabym w takim udziału, bo nie oszukujmy się, że to straszna wiocha na całą Polskę i wstyd dla najbliższych, ale wyznaję zasadę róbta, co chceta. Jeśli ktoś z ulicy chce robić z siebie idiotę na ekranach telewizorów, niech robi, jego sprawa.

Nie o Warsaw Shore miałam jednak pisać, lecz o nowym “hicie” Polsatu: Celebrity Splash. Gdy jakiś czas temu przeczytałam gdzieś, że “gwiazdy” będą skakać do wody na Poznańskich Termach myślałam, że ktoś robi sobie jaja. Wiecie, co? To nie były jaja. Złapałam się za głowę, bo Celebrity Splash to za duża przesada nawet jak dla mnie. Gwiazdy skaczą do wody. Serio? Naprawdę? Na jakim ja świecie żyję? Przejrzałam listę uczestników i znam zaledwie kilka nazwisk wśród, których są: Dariusz Kuźniak ( kucharz z Top Chef’a), Adam Kraśko ( rolnik, co żony szukał), Ilona Felicjańska ( była modelka, co lubi zajrzeć do kielicha), Przemysław Saleta ( mistrz świata w kick-boxingu, który oddał nerkę córce) i jeszcze parę, które kiedyś obiły się o uszy. Będziemy patrzeć jak celebryci skaczą do wody. A ja myślałam, że Gwiazdy tańczą na lodzie to już przesada. Byłam pewna, że naprawdę nic już mnie nie zadziwi, ale oglądanie rozebranych gwiazd (no bo przecież o to tak naprawdę chodzi, nie?) jak rywalizują w pląsach na trampolinie to za dużo chyba nawet dla mnie. Oczywiście mogę się mylić, a Celebrity Splash może okazać się naprawdę fajnym i zajmującym programem, ale póki co jestem bardzo sceptyczna. Obejrzę jeden odcinek i się przekonam.

Dajcie znać, co Wy myślicie o takich celebryckich, rozrywkowych programach? Oglądacie? Jesteście na bieżąco? A może nawet wysyłacie sms-y na zwycięzców?

Jeśli macie ochotę obejrzyjcie spot zapowiadający program. Być może Was zachęci.

One comment

  1. Izu says:

    Jakkolwiek celebryci sami w sobie “służą” temu, aby robić dla rozgłosu mniej lub bardziej dziwne rzeczy, to zamysłu tego programu zupełnie nie rozumiem. Skaczą do wody to… niech skaczą.

    A poziom nagości musi być utrzymany, w końcu jakoś niedługo rusza też “Adam szuka Ewy” czy coś w tym stylu. Taka biblijna wersja rolników.

Dodaj komentarz