Przegląd internetu #1

Internet to mój żywioł. Spędzam tu masę czasu. I gdy piszę “masę” mam na myśli, że praktycznie siedzę tutaj non stop. Pracuję w internecie i trochę żyję w internecie. Mówi Wam coś określenie “dziecko fejsa”? To o mnie, niestety.

SplitShire_5678-1800x1200-970x500

Moje uzależnienie ma jednak swoje dobre strony. Wyszukuję w sieci mnóstwo fantastycznych stron ( nie zaliczam do nich tych ze sklepami online, bo wydanie pieniędzy NIE JEST fantastyczne), które są niesamowitą dawką inspiracji, ale często też wiedzy. A, że mam całkiem niezły humor, jestem bardzo fajną i dobrą osobą, która lubi się dzielić to podrzucam Wam kilka ciekawych blogów, na które regularnie zaglądam. Mam nadzieję, że tak jak spędzicie z ich autorami kilka ładnych godzin!

Ohh Boy Agata i Norbert to małżeństwo, które postanawia wyprowadzić się z Polski i przenieś do mistycznej Doliny Krzemowej. Na blogu opisują swoje życia w Stanach Zjednoczonych i spełnianie swojego “american dream”. Oprócz genialnych zdjęć dostaniecie dawkę świetnego tekstu, który bardzo przyjemnie się czyta.

Kocham Amerykę, chociaż nigdy tam nie byłam. Moja najlepsza przyjaciółka właśnie po niej podróżuje ( proszę nie pytajcie, czemu jej nie towarzyszę. To bardzo drażliwy temat :D) a ja sercem i myślami jestem z Nią. Z rozmarzonym wzrokiem i z lekkim ukłuciem zazdrości słucham o tym, gdzie właśnie jest.

Mamala. Sama w to nie wierzę, ale polecam Wam bloga parentingowego. Jednak zapewniam Was, że Alicja – 22 letnia autorka bloga nie pisze tylko o dzieciach. Na jej blogu przeczytacie dojrzałe, głębokie teksty o życiu.

Mrs. Lifestyle Karolina pisze fajne, lekkie lajfstajlowe posty, ale także porusza mega ciekawe kwestie związane pracą freelancera.

Design your life Alina prowadzi świetnego bloga związanego z projektowaniem i urządzaniem wnętrz. To niesamowita dawka inspiracji! Małymi kroczkami zbliżam się do urządzania nowej przestrzeni w swoim życiu, więc potrafię spędzić tu naprawdę dużo czasu w poszukiwaniu idealnych rozwiązań do mieszkań. 🙂 Polecam!

Bakusiowo Kolejny blog parentingowy. Nie wiem, co się ze mną dzieje. Malwina pisze o dzieciach, macierzyństwie w tak niesamowity sposób, że przekonuje nawet mnie! Poza tym niesamowicie odpowiada mi jej poczucie humoru i ironia:)

 

Dodaj komentarz